ABSOLWENCI W ROKU SZKOLNYM 1993/1994

Cykl 4- letni

Radosław ANTONOWICZ - fortepian

Patrycja BIL - fortepian

Magdalena FEDYSZYN - fortepian

Justyna LISIEWICZ - fortepian

Małgorzata KOSIŃSKA - fortepian

Wioletta PRZEKORACKA - akordeon

Martyna DEMBIŃSKA - gitara

Sylwia OKONIEWSKA - gitara

Krzysztof RABENDA - gitara

 

ABSOLWENCI W ROKU SZKOLNYM 1995/1996

Cykl 6- letni

Maja ANDRZEJEWSKA - gitara

Marta MUSZYŃSKA - fortepian

Grzegorz ORLONEK - fortepian

Katarzyna NOWAK - akordeon

Paweł NOWAK - akordeon

 

ABSOLWENCI W ROKU SZKOLNYM 1996/1997

Dział młodzieżowy

Patryk RYMANOWSKI - akordeon

Wojciech KONDAREWICZ - fortepian

Małgorzata WEISER - fortepian

Dział dziecięcy

Karolina BIL - fortepian

Kaja MERMER - fortepian

Dawid KOZIMALA - akordeon

Katarzyna HARIASZ - akordeon

Piotr IGNATOWICZ - gitara

Hubert MĄCZKOWSKI - gitara

Rafał BOROWIAK - gitara

 

ABSOLWENCI W ROKU SZKOLNYM 1997/1998

Cykl 4- letni

Magdalena IŁOWSKA - fortepian

Wojciech KOŁDYS - gitara

Cykl 6-letni

Ewa ŚLUSARCZYK - fortepian

Tomasz DYMLANCZUK - akordeon

Maciej CHUSTECKI - akordeon

Paweł JASTRZĘBSKI - akordeon

 

ABSOLWENCI W ROKU SZKOLNYM 1998/1999

Cykl 6 - letni

Patrycja SZUBERT - fortepian

Adrian MERMER - akordeon

 

ABSOLWENCI W ROKU SZKOLNYM 1999/2000

Cykl 3 - letni

Patryk RYMANOWSKI - klarnet

Maciej CHUSTECKI - klarnet

Piotr BORKOWSKI - klarnet

Cykl 6 - letni

Urszula SUKIENNIK - fortepian

Urszula RUTKA - fortepian

Dawid FUKSOW - fortepian

Martyna KLIMASZEWSKA - fortepian

Hanna CHUSTECKA - akordeon

Magdalena WENCKA - skrzypce

Piotr SZUBERT - skrzypce

Michał CHUSTECKI - akordeon

Mateusz GRABOWSKI - akordeon

 

ABSOLWENCI W ROKU SZKOLNYM 2000/2001

Cykl 4 - letni

Olga KIEDROWICZ - flet

Cykl 6 - letni

Jolanta JASTRZĘBSKA - skrzypce

Anastazja ŁYSENKO - skrzypce

Patryk IWANIEC - skrzypce

Natalia OWSIAŃSKA - gitara

Tomasz NOWAK - akordeon

 

ABSOLWENCI W ROKU SZKOLNYM 2001/2002

Cykl 4 - letni

Grzegorz SOBCZAK - gitara

Agata KLOREK - gitara

Angelika KOZŁOWSKA - klarnet

Katarzyna SUCHACKA - flet

Cykl 6 - letni

Adam FRANCZAK - skrzypce

Anna ŁĄCZYŃSKA - akordeon

Monika ŁĄCZYŃSKA - akordeon

Bartosz BORULA - akordeon

Eryk RYMANOWSKI - fortepian

Donata DYCZKOWSKA - fortepian

Bożena MAJ - fortepian

Marcin NOWAK - fortepian

Nastazja NOWAK - fortepian

 

ABSOLWENCI W ROKU SZKOLNYM 2002/2003

Cykl 4 - letni

Wiktoria GÓRKIEWICZ - gitara

Maciej OLECHNO - klarnet

Karolina ROMMEL - flet

Cykl 6 - letni

Iga DANISZEWSKA - fortepian

Aleksandra BUKALSKA - fortepian

Adela JEDNORÓG - fortepian

Natalia JAŃCZAK - akordeon

Wojciech KAMIŃSKI - akordeon

Igor DANISZEWSKI - akordeon

 

ABSOLWENCI W ROKU SZKOLNYM 2003/2004

Cykl 4 - letni

Bartosz ADAMSKI - klarnet

Joanna CHOWANIEC - gitara

Cykl 6 - letni

Nadia PNIEWSKA - fortepian

Justyna JASIŃSKA - fortepian

Urszula RYSIEWICZ - skrzypce

Anja GRETSCHMANN - skrzypce

Maciej KUJAWA - akordeon

Marta CZEPEK - akordeon

 

ABSOLWENCI W ROKU SZKOLNYM 2004/2005

Cykl 4 - letni

Piotr BARAŃSKI - saksofon

Justyna RĘKAWIECKA - gitara

Cykl 6 - letni

Monika POŃCZOCHA - fortepian

Olga SOROBURSKA - fortepian

Urszula RUTKA - fortepian

Agata USTRYCKA - akordeon

Paweł WIENCEK - skrzypce

 

ABSOLWENCI W ROKU SZKOLNYM 2005/2006

Cykl 4 - letni

Bartosz BORULA - perkusja

Cykl 6 - letni

Karolina MATERKA - fortepian

Aleksandra BAJON - fortepian

Wiktor BOGDANOWICZ - fortepian

Agata USTRYCKA - fortepian

Wiktoria DANIELSKA - gitara

Maciej JELECKI - gitara

Adrianna RĘKAWIECKA - skrzypce

Marek VANYAN - skrzypce

 

ABSOLWENCI W ROKU SZKOLNYM 2006/2007

Cykl 4 - letni

Natalia KLISZCZAK - fortepian

Maciej USTRYCKI - perkusja

Cykl 6 - letni

Wojciech KUCZYŃSKI - akordeon

Aleksandra LANGE - gitara

 

ABSOLWENCI W ROKU SZKOLNYM 2007/2008

Cykl 4 - letni

Aleksandra GRONEK - klarnet

Cykl 6 - letni

Dominik DYCZKOWSKI - akordeon

Agata TRZECIAK - fortepian

Kamil KARMELITA - fortepian

Agata BŁASZCZYŃSKA - skrzypce

Aleksandra PAZDA - skrzypce

 

ABSOLWENCI W ROKU SZKOLNYM 2008/2009

Cykl 4 - letni

Wiktor BOGDANOWICZ - perkusja

Cykl 6 - letni

Kamil KARMELITA - perkusja

Michał ZAPOROWSKI - akordeon

Filip BARSZCZ - akordeon

Mateusz NOWAK - akordeon

Katarzyna FRANCZAK - skrzypce

Weronika CHROSTOWSKA - fortepian

Jowita ŚWITOŃSKA - fortepian

Karolina ZALISZ - fortepian

 

ABSOLWENCI W ROKU SZKOLNYM 2009/2010

Cykl 4 - letni

Hanna KRASOCKA - fortepian

Kacper BUDZISZEWSKI - gitara

Wojciech KUCZYŃSKI - perkusja

Cykl 6- letni

Małgorzata NOWAK - gitara

Małgorzata HAMULSKA - skrzypce

Alicja BUKALSKA - fortepian

Olga SADOWSKA - fortepian

 

ABSOLWENCI W ROKU SZKOLNYM 2010/2011

Cykl 4 - letni

Agata BŁASZCZYŃSKA - perkusja

Maria TRYNDA - akordeon

Cykl 6 - letni

Alicja BIERNAT - skrzypce

Natalia BANASIAK - gitara

Mateusz ZIELIŃSKI - akordeon

 

ABSOLWENCI W ROKU SZKOLNYM 2011/2012

Cykl 4 - letni

Aleksandra GRONEK - saksofon

Aleksandra LANGE - saksofon

Zuzanna KOZICKA - flet

Sandra HORBACZ - gitara

Cykl 6 - letni

Anna ŁYSENKO - fortepian

Marta ZDUŃCZYK - fortepian

Katarzyna RUKAT - gitara

 

ABSOLWENCI W ROKU SZKOLNYM 2012/2013

Cykl 4-letni

Krzysztofa KWIEK - perkusja

Aleksandra LOREK - flet

Cykl 6-letni

Aleksandra WOŹNIAK - fortepian

Magda TKACZYK - skrzypce

Laura KOZLOWSKI - gitara

Wiktor DANISZEWSKI - fortepian

 

ABSOLWENCI W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

Cykl 4 - letni

Luiza KOZLOWSKI - saksofon

Justyna DUDEK - fortepian

Dominika JAKUBOWSKA - fortepian

Michał DĄBROWSKI - gitara

Cykl 6 - letni

Marta OLEJARZ - skrzypce

Maria OLEJARZ - skrzypce

Ula OLEJARZ - fortepian

Wiktoria WOJNAROWSKA - fortepian

Wiktoria OWERKO - fortepian

Maciej LEBIOTKOWSKI - fortepian

ABSOLWENCI W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

Cykl 4 - letni

Miłosz Jaworski - flet

Wojciech Sidorkiewicz - akordeon

Wioletta Trojan - saksofon

Cykl 6 - letni

Julia Kapica - skrzypce

Antoni Grabowski - skrzypce

Wiktoria Hamada - skrzypce

Lena Maciejewska - skrzypce

Amelia Mnichowicz - fortepian

Gracjan Sadowski - akordeon

Weronika Czapp - fortepian

Adrian Boryczka - gitara

ABSOLWENCI W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

Cykl 4 - letni

Karol Kluba - akordeon

Jakub Żygielewicz - akordeon

Michalina Janiak - gitara

Kamil Ławrynowicz - perkusja

Alicja Radkiewicz - skrzypce

Magdalena Pławińska - klarnet

Cykl 6 - letni

Karolina Zielińska - fortepian

Aleksandra Grochoła - fortepian

Julia Kaliska - fortepian

Maciej Smoląg - fortepian

Aleksandra Kaliciak - flet

Kornelia Kania - skrzypce

Kaja Tatarska - skrzypce