KADRA SZKOŁY

mgr Andrzej Jóźwiak - nauczyciel w klasie saksofonu i klarnetu

mgr Artur Wanian - nauczyciel w klasie gitary

mgr Katarzyna Penkala - nauczyciel kształcenia słuchu i rytmiki

mgr Małgorzata Weiser - Mierzwiak - nauczyciel kształcenia słuchu i audycji muzycznych

mgr Piotr Janoś - nauczyciel w klasie perkusji

mgr Raisa Obuchowa - nauczyciel w klasie fortepianu

lic. Jolanta Fuksow - nauczyciel w klasie akordeonu

mgr Katarzyna Zentkowska - nauczyciel w klasie wiolonczeli

mgr Monika Pończocha - nauczyciel w klasie fortepianu

PRACOWNICY ADMINISTRACJI

Anna Słojewska - główny księgowy

Ewelina Kowalewska - referent ds sekretariatu

Grażyna Stefaniszyn - pracownik obsługi

Nie bez znaczenia wobec laurów zdobywanych podczas różnorodnych konkursów muzycznych, pozostają kompetencje pedagogów szkoły. Nauczyciele oprócz solidnego przekazywania wiedzy i umiejętności, starają się rozbudzać zamiłowanie do muzyki, rozwijać uzdolnienia muzyczne swoich wychowanków, wpływać na rozwój ich osobowości, dostarczać radość i satysfakcję, poprzez obcowanie z muzyką.

Tryb pracy w szkole, w którym główną rolę odgrywają indywidualne lekcje z nauczycielem instrumentu sprzyja stworzeniu silnej więzi, porozumienia pomiędzy dojrzałym a początkującym, młodym artystą. Oprócz lekcji indywidualnych, uczniowie szkoły uczestniczą w zajęciach zbiorowych z teorii muzyki oraz kształcą się w zakresie muzykowania zespołowego, poprzez grę w zespołach i śpiew w chórze. Dzięki temu, nauka w szkole to także wpajanie zasad współegzystowania w grupie, kształtowanie postawy odpowiedzialności i szacunku wobec drugiego człowieka.