ROK SZKOLNY 2008/2009

 

Międzyszkolny Konkurs Solfeżowy - Gorzów Wlkp.
Agata Błaszczyńska, Wojciech Kuczyński, Kamil Karmelita - wyróżnienie

 

XXI Międzyszkolne Spotkania Smyczkowe - Gorzów Wlkp.
Marta Olejarz - wyróżnienie
Kacper Zamara - wyróżnienie

 

XI Międzyregionalny Konkurs Perkusyjny - Stargard Szcz.
Wojciech Kuczyński - II miejsce

 

III Powiatowy Festiwal Muzyki Polskiej - Krosno Odrz.
Kamil Karmelita - perkusja -  Grand Prix
Wojciech Bogdanowicz - perkusja - I miejsce
Wojciech Kuczyński - perkusja - II miejsce
Eliza Wójciak - perkusja - wyróżnienie

 

Internationales Gitarrenfestival - Templin (Niemcy)
Kacper Budziszewski - I miejsce
Laura Kozlowski - III miejsce

 

ROK SZKOLNY 2009/2010

 

II Konkurs "Miniatura" - Świebodzin
Kacper Budziszewski - gitara - Grand Prix
Wojciech Kuczyński - perkusja - III miejsce

 

VI Akordeonowe Spotkania nad Odrą - konkurs makroregionalny Krosno Odrz.
Mateusz Owczarek - III miejsce

 

VI Międzynarodowy Wiosenny Konkurs Gitarowy - Szczecin
Kacper Budziszewski - I miejsce i nagroda główna

 

Międzyszkolny Konkurs Szkół Muzycznych I i II Stopnia - Gorzów Wlkp
Wiktoria Hamada - skrzypce - II miejsce
Zhivko  Kurtev - skrzypce - III miejsce
Milena  Dziubak - skrzypce - wyróżnienie
Kacper  Zamara - skrzypce - wyróżnienie
Marta Olejarz - skrzypce - wyróżnienie
Maria Olejarz - skrzypce - wyróżnienie

 

V Ogólnopolski Konkurs Perkusyjny Szkół Muzycznych I Stopnia - Szczecin
Wojciech Kuczyński - wyróżnienie

 

 Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny Szkół Muzycznych I Stopnia - Gorzów Wlkp.
Anna Łysenko - II miejsce
Maciej Smoląg - III miejsce
Amelia  Mnichowicz - wyróżnienie

 

IV Powiatowy Festiwal Muzyki Polskiej Krosno Odrz.
Kacper Budziszewski - gitara - II miejsce
Agata Błaszczyńska - perkusja - wyróżnienie
Wojciech Kuczyński - perkusja – wyróżnienie

 

ROK SZKOLNY 2010/2011

 

Szkolny Konkurs Solfeżowy - Słubice

grupa młodsza:
Marta Olejarz - I miejsce
Olaf  Makuchowski - III miejsce

 grupa starsza:
Agata Błaszczyńska -  I miejsce
Anna Łysenko - III miejsce

 

III Międzyszkolny Konkurs Fortepianowy "Z tańcem przez wieki" - Pyrzyce
Anna Łysenko - III miejsce
Maciej Smoląg - wyróżnienie

 

 XXIII Międzyszkolne Spotkania Smyczkowe - Gorzów Wlkp.
Zhivko  Kurtev - I miejsce i dyplom za najlepszą interpretację wariacji
Wiktoria Hamada - II miejsce

 

V Powiatowy Festiwal Muzyki Polskiej - Krosno Odrz.
Agata Błaszczyńska - perkusja - I miejsce
Mateusz Owczarek - akordeon - II miejsce

 

XII Międzyregionalny Konkurs Perkusyjny - Stargard Szcz.
Krzysztofa Kwiek - III miejsce

 

Międzyszkolny Pianistyczny Konkurs Muzyki Polskiej - Gorzów Wlkp.
Anna Łysenko - II miejsce
Maciej Smoląg - II miejsce
Amelia  Mnichowicz - wyróżnienie

 

Internationales Gitarrenfestival des Kunstinslufuts BAJA - Templin (Niemcy)
Laura Kozlowski - II miejsce
duet - Laura Kozlowski, Sandra  Horbacz - III miejsce

 

 Międzyszkolny Konkurs Solfeżowy - Gorzów Wlkp.
Marta Olejarz - I miejsce

 

ROK SZKOLNY 2011/2012

 

 II Lubuskie Forum Klarnetowo - Saksofonowe - Krosno Odrz.
Laura Kozlowski - klarnet - II miejsce

 

XXIV Międzyszkolne Spotkania Smyczkowe - Gorzów Wlkp.
Marta Olejarz - wyróżnienie
Maria Olejarz - wyróżnienie

 

VI Ogólnopolski Konkurs Perkusyjny Uczniów Szkół Muzycznych I Stopnia - Szczecin
Krzysztofa Kwiek - wyróżnienie

 

Międzyszkolny Pianistyczny Konkurs Muzyki Polskiej - Gorzów Wlkp.
Maciej Smoląg - I miejsce
Anna Łysenko - III miejsce

 

VI Powiatowy Festiwal Muzyki Polskiej Krosno Odrz.
Krzysztofa Kwiek - perkusja - I miejsce
Mateusz Owczarek - akordeon - II miejsce

 

VI Międzyszkolny Konkurs z Kształcenia Słuchu - Gorzów Wlkp.
duet - A. Grabowski, Maciej Smoląg - II miejsce

 

I Konkurs Instrumentalny – Słubice

Grupa I

Zuzia Surawska i Damian Penkala - I miejsce
Hania Lebiotkowska, Amelia Polewska i Ola Janoś - II miejsce
Marysia Zamara i Ola Pazda - III miejsce
Julia Kaliska i Tomasz Kozłowski - wyróżnienie

Grupa II

Krzysztofa Kwiek, Wojtek Kamiński, Mateusz Owczarek i Maciej Smoląg - I miejsce
Amelia Mnichowicz i Adrian Boryczka - II miejsce
Ada Piekarz i Ola Lorek - III miejsce
Antek Grabowski i Maciek Lebiotkowski - wyróżnienie

Grupa III

Anna Łysenko i Laura Kozlowski - I miejsce
Ola Woźniak - II miejsce
Ola Lange - III miejsce

 

ROK SZKOLNY 2012/2013

 

XIII Zachodniopomorski Międzyregionalny Konkurs Perkusyjny - Stardard Szcz.
Krzysztofa Kwiek - II miejsce
Damian Penkala - wyróżnienie

 

Makroregionalne Przesłuchania CEA uczniów klas gitary i zespołów gitarowych szkół muzycznych I st. - Słupca
Adrian Boryczka - 21 pkt.

 

Makroregionalne Przesłuchania CEA uczniów klas akordeonu i zespołów akordeonowych szkół muzycznych I st. - Słupca
Mateusz Owczarek - 21 pkt.

 

Makroregionalne Przesłuchania CEA uczniów klas skrzypiec i zespołów skrzypcowych szkół muzycznych I st. - Leszno
Zhivko Kurtev - 21 pkt.

 

"Saksofonowe Impresje..."- Nowa Sól
Wioletta Trojan - III miejsce w grupie II

 

XIV Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny Muzyki Polskiej - Gorzów Wlkp.
Maciej Smoląg - I miejsce w grupie II

 

VII Powiatowy Festiwal Muzyki Polskiej - Krosno Odrzańskie
Krzysztofa Kwiek - I miejsce w grupie III
Wojciech Kamiński - I miejsce w grupie II
Maciej Smoląg - III miejsce w grupie II

 

II Konkusr Instrumentalny – PSM Słubice

I miejsca:

Maria Zamara
Damian Penkala
Wioletta Trojan

II miejsca:

Hanna Lebiotkowska
Marek Cużytek
Stanisław Stefański 

III miejsca:

Michalina Janiak
Antoni Podruczny

Wyróżnienia:

David Oramus - fortepian
Karolina Matkowska- flet poprzeczny

 

 II Konkurs Solfeżowy – PSM Słubice

Maciej Smoląg - I miejsce w I grupie
Antoni Grabowski i Zuzanna Surawska - II miejsce w I grupie
Lena Maciejewska - III miejsce w I grupie
Amelia Mnichowicz - wyróżnienie w I grupie
Marta Olejarz - I miejsce w II grupie
Laura Kozlowski - II miejsce w II grupie
Krzysztofa Kwiek - III miejsce w II grupie
Maria Olejarz - wyróżnienie w II grupie