Wydarzenia

Warsztaty fortepianowe

29 lutego zakończyliśmy w naszej szkole warsztaty fortepianowe prowadzone przez uznanego pianistę i wykładowcę Uniwersytetu Muzycznego w Warszawie profesora Karola Radziwonowicza.

Przez 2 dni dzieci, młodzież i dorośli z całego województwa przyjeżdżali wraz ze swoimi nauczycielami i wspólnie doskonalili grę pod okiem Mistrza. Profesor pracował z uczniami nad polepszeniem aparatu gry, wyczulał na jakość dźwięku oraz doprowadzał do perfekcji przygotowane już interpretacje utworów. Wszyscy dzielnie starali się realizować uwagi. Dobre słowo Profesora dopingowało pianistów do pracy i pozostawiało na twarzach wiele uśmiechu.Każdy uczestnik otrzymał zaświadczenie o udziale w warsztatach. Mamy nadzieję, że powodzenie tego wydarzenia zachęci dzieci do dalszej pracy a my możemy liczyć na powrót Mistrza w progi naszej szkoły (MP).
© Copyright 2020 PSM Słubice. All Rights Reserved.