Wydarzenia

Pani Dyrektor o konkursie !

Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele !

Za nami wirtualny konkurs instrumentalny, który z wiadomych względów zastąpił tradycyjny, coroczny konkurs. Serdecznie Wam wszystkim dziękuję za zaangażowanie i bardzo pozytywny odzew. Ilość filmów, które napłynęły zaskoczyła nas wszystkich niezmiernie. Ogromna w tym zasługa uczniów, ich Rodziców, ale i nauczycieli, którzy uczniów przygotowali do konkursu. Dziękuję komisji za ich pracę. Wydanie sprawiedliwego werdyktu w tych nietypowych warunkach na pewno nie było łatwe. I oczywiście gratuluję wszystkim laureatom konkursu.

Jednocześnie uważam, że wszyscy, którzy zdecydowali się wziąć udział w konkursie zasługują na wielkie uznanie! Przygotowanie utworu bez osobistego kontaktu z nauczycielem na pewno nie było łatwe. Do tego te wszystkie sprawy „techniczne” – nagranie filmu w odpowiedniej jakości, przesłanie na adres wskazany przez komisję itd.

Dlatego jako Dyrektor, ale przede wszystkim Wasz nauczyciel i przyjaciel jestem z Was bardzo dumna i postanowiłam, że każdy uczeń, który wziął udział w konkursie otrzyma specjalne wyróżnienie !

Obserwujcie nasz profil na Facebooku i naszą stronę internetową, wkrótce więcej informacji !

Dyrektor
Katarzyna Penkala

© Copyright 2020 PSM Słubice. All Rights Reserved.