Wydarzenia

Nowy rok szkolny

Drodzy uczniowie!

Cieszymy się bardzo, że po długiej przerwie spotkamy się znowu w szkole. Jednak z uwagi na panującą nadal w kraju pandemię również nas będą obowiązywały pewne zmiany i obostrzenia. Przede wszystkim nie odbędzie się tradycyjny apel rozpoczynający rok szkolny, a w dniu 2 września rozpoczną się normalne zajęcia - w trybie stacjonarnym.  Plany zajęć teoretycznych znajdują się na stronie internetowej naszej szkoły, a zajęcia z instrumentów należy uzgadniać telefonicznie z nauczycielami prowadzącymi.

W tym roku szkolnym wszystkie zajęcia z Panią Dyrektor odbywać się będą w specjalnie przygotowanej do tego auli szkoły, a zajęcia z Panią Gosią w sali kameralnej (świetlica na dole). Pozostałe zajęcia odbywać się będą jak dotychczas.

Uruchomione zostają dodatkowe wejścia do szkoły. I tak uczniowie klas I - III cyklu sześcioletniego uczęszczający na zajęcia do Pani Dyrektor wchodzą do budynku wejściem od podwórka (od strony auli szkoły, po schodach), uczniowie klasy perkusji wchodzą wejściem od podwórka (zewnętrzne wejście do klas perkusji, na parterze). Uczniowie uczęszczający na zajęcia do pozostałych nauczycieli wchodzą do budynku głównym wejściem.

Podczas pobytu na terenie szkoły wszystkich oczywiście obowiązują ogólne obostrzenia związane z pandemią (dezynfekcja rąk, zasłanianie nosa i ust, zachowanie dystansu społecznego). Ponadto w zależności od sytuacji pandemicznej panującej w naszym regionie dopuszczalne są trzy warianty organizacji zajęć - stacjonarny, hybrydowy (mieszany) i zdalny.

Szczegółowe informacje znajdziecie w regulaminie który znajduje się tutaj. PROSIMY O DOKŁADNE ZAPOZNANIE SIĘ Z NIM !

Życzymy wszystkim dobrego, pracowitego a przede wszystkim zdrowego roku szkolnego.

© Copyright 2020 PSM Słubice. All Rights Reserved.