Pon - Pt: 8:00 - 19:00
+48 95 758 6618
69-100 Słubice
ul. Wojska Polskiego 142

Wydarzenia

Bajka o instrumentach muzycznych

Krótka wycieczka w świat wybranych instrumentów muzycznych w wykonaniu uczniów i nauczycielki naszej szkoły. W filmie wykorzystano fragmenty “Bajki o instrumentach muzycznych" Joanny Wiśnios za zgodą Polskiego Wydawnictwa Muzycznego.

Film prezentowany poniżej ze względów technicznych zawiera skrócone wersje występów naszych uczniów. Wersję z pełnymi wykonaniami możesz obejrzeć TUTAJ.

W związku z realizacją projektu pn. "Termomodernizacja państwowych placówek szkolnictwa artystycznego - przygotowanie dokumentacji" zamieszczamy odnośniki do stron na których znajdują się informacje o działaniach projektowych: MKiDN / CEA
Image
Image
Image
Image
Image
© Copyright 2020 PSM Słubice. All Rights Reserved.