Sukces Zuzi Surawskiej !

Na 25-leciu Jubileuszu naszej szkoły uczennica Zuzanna Surawska wystąpiła trzykrotnie: najpierw jako akordeonistka w duecie, potem jako solistka wiolonczelistka, a na koniec zasilając grono orkiestry stworzonej na potrzeby Jubileuszu.

Od tego roku szkolnego Zuzia jest uczennicą klasy wiolonczeli p. Katarzyny Cegielskiej. Dzień po Jubileuszu, 30.03.2019 r. Zuzanna wzięła udział w II Międzyregionalnym Konkursie Wiolonczelowym w Gorzowie Wlkp. Aż 53 uczestników z województwa lubuskiego, zachodniopomorskiego i wielkopolskiego rywalizowało ze sobą w IV grupach wiekowych. Jako że Zuzia gra na wiolonczeli od kilku miesięcy, występowała w grupie I, w której wywalczyła I miejsce! To był pierwszy konkurs Zuzi i w ogóle pierwszy udział ucznia naszej szkoły od momentu powstania klasy wiolonczeli w takim  konkursie i od razu I miejsce! Serdecznie gratulujemy Zuzi i oczywiście jej nauczycielce - Pani Kasi i życzymy dalszych sukcesów.

TUTAJ filmik z występu Zuzi, zapraszamy do oglądania.