Zdalne nauczanie

PILNA INFORMACJA !

W związku z decyzją Rządu o zamknięciu wszystkich placówek oświatowych z uwagi na rozprzestrzenianie się koronawirusa informuję że w naszej szkole w dniach 12 – 13 marca będą odbywały się tylko zajęcia opiekuńczo – wychowawcze, tzn. nie będą prowadzone żadne lekcje jednak w wypadku, gdyby jakieś dziecko przyszło na zajęcia będzie miało zapewnioną opiekę.

Natomiast od poniedziałku 16 marca do odwołania WSZYSTKIE ZAJĘCIA ZOSTAJĄ ZAWIESZONE i nie będzie możliwe przebywanie uczniów na terenie szkoły.

Z uwagi na to, że cała sytuacja związana z koronawirusem jest bardzo dynamiczna, nie wiadomo jak się ona będzie rozwijała. W razie pojawienia się jakiś innych decyzji natychmiast będziemy o tym Was informowali. Jednocześnie proszę, aby w miarę możliwości w dniach 12 – 13 marca również nie przysyłać dzieci do szkoły.

Pojawił się także oficjalny komunikat Centrum Edukacji Artystycznej w sprawie zawieszenia zajęć dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych w szkołach i placówkach artystycznych (TUTAJ).

Za zaistniałe utrudnienia przepraszam i życzę Wam wszystkim przede wszystkim zdrowia.

Dyrektor szkoły
Katarzyna Penkala

© Copyright 2020 PSM Słubice. All Rights Reserved.